Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


playground:playground

MAP 950 Bylo odhaleno 900 podvodů při prezidentských volbách, oznámil generální prokurátor Paxton!

Náš pořad můžete sledovat na tomto odkaze: MAP 950

Texaský generální prokurátor Ken Paxton oznámil o tomto víkendu , že on a jeho tým už odhalili a vyšetřili 511 případů volebních podvodů, a na všechny už soudům podali obžalobu. Dalších 386 volebních podvodů je ve stavu konečného vyšetřování a obžaloby budou velmi brzy podány. 
(Foto Paxton s Trumpem)

Podle Paxtona to dokazuje, že demokraté ani média nemají pravdu, když tvrdí, že se ve volbách nepodvádělo. Naopak vzhledem k historicky nejvyššímu počtu odhalených podvodů je jasné, že se podvádělo, jako nikdy v historii amerických prezidentských voleb. Paxton zároveň oznámil, že jeho vyšetřovací tým řadu podvodů odhalil a zhatil už při samotných volbách, kdy odhalil, že se velké množství volebních úředníků pokoušelo při volbách podvádět. Na základě zjištění týmu generálního prokurátora Texasu Kena Paxtona oznámil texaský guvernér Greg Abbot, že svolal zákonodárné shromáždění Texasu, aby schválilo nové volební zákony, které budou účinně bránit podvodům při dalších volbách. Guvernér Abbot dokonce oznámil, že i texaští demokraté uznali, že je třeba novým zákonem zpřísnit tzv. korespondenční hlasování, neboť se ukázalo, že jde o oblast, kde docházelo k největším podvodům.

Donald Trump tento víkend v neděli českého času přednesl v texaském Dallasu projev . Asi nejdůležitější byla jeho obhajoba druhého dodatku americké ústavy o právu vlastnit a nosit zbraň.Trump oznámil, že Republikáni se nikdy tohoto svatého práva všech svobodných Američanů nevzdají a budou ho hájit proti levičáků z demokratické strany. Ty obvinil, že před rokem rozpoutali útoky na policii a její příslušníky obrovskou vlnu kriminality v USA a nyní chtějí této kriminality využít k odstranění 2. dodatku americké ústavy a odebrat Američanům právo nosit a vlastnit zbraň.

O tom, že budou mít demokraté těžké uskutečnit svůj plán odebrat Američanům zbraně svědčí i vítězství bývalého černošského policisty Eric Adamse v boji o křeslo demokratického kandidáta na starostu New Yorku. (V New Yorku už dlouho platí, že kdo vyhraje demokratické primárky, ten vyhraje volební souboj o starostu, protože republikáni nejsou v New Yorku příliš oblíbeni.) Teď se ukázalo, že demokratičtí voliči v New Yorku jsou už natolik znechuceni levičáky, a vyděšení obrovskou kriminalitou, že začali volit policistu proti vůli vedení vlastní strany. A nebyla by to současná Amerika, aby se neukázalo, že aktivističtí levičáci chtěli opět pomocí volebního triku, aby vyhrála jejich kandidátka. Jak bylo zjištěno, té prý omylem, volební komise přisoudila 135 000 hlasů, které jí nepatřili.

Podle průzkumu veřejného mínění mezi 7-9.7.21 podporuje Trumpovo znovuzvolení 70% republikánů. (Další informace v pořadu)

MAP 952 EU - V Bruselu se stal "Mohamed" nejčastějším jménem. Celkem 4z10 jmen jsou arabská.

Včera jsem se účastnil besedy o EU. Zde najdete záznam besedy .

(foto, iránská karikatura Macrona)

Brusel, hlavní město Evropy má nové nejpopulárnější jméno mezi novorozenci – Mohamed. Další pořadí je - Adam, Amir (arabské jméno), Yanis, Gabriel, Noe, Imran (arabské jméno), Artur, Lucas, Rayan (arabské jméno)

Tedy 4 ze 10 nejpopulárnějších jmen dávaným novorozencům mužského pohlaví v hlavním městě Evropy jsou arabského původu. Asi by bylo na místě začít přemýšlet o přestěhování sídla EU do nějakého evropštějšího města. Osobně bych navrhoval Budapešť (Orbán). Možná by v novém evropském prostředí přišli komisaři i úředníci k rozumu, a všem by nám bylo líp. Mějte se a držte se a přemýšlejte, koho a proč volit!

A zajímavá otázka na konec - Hádejte jaké bude nejpopulárnější jméno v Praze, až se Bartoš a nebo Fiala stane předsedou české vlády!

MAP 800 Soros Jen 50t% účinnost očkování! Šok tohle zveřejnil včera 18.1.2021 Sorosův Projekt Syndicate

Pořad MAP 800

ŠOK - Samotný Georg Soros včera 18.1.2020 nechal zveřejnit v rámci Projektu Syndikáte , že očkování bude mít účinnost pouze 50%, a že v důsledku očkování vypukne na podzim 2021 nová pandemie! A tahle slova nenapsal ve článku pro Sorose nikdo jiný, než Nouriel Roubini poradce prezidentů Clintona a Obamy ! A jako důkazy použil informace od Roberta Kennedy Jr . Co na tohle řekne český a slovenský mainstream! A Babiš s Matovičem? A Pražská kavárna? A Čaputári?

Šok je o to větší, že včera 18.1.2021 nezávisle na sobě varovali Nouriel Roubini (předpověděl v roce 2006 krizi v letech 2008-2012), Mervyn King (ex-šéf Bank of England) a Mideelkoop a Marsch (z platformy světových centrálních bankéřů OMFIF) před obrovskou ekonomickou, finanční a sociální krizí do níž se řítíme, a v ten samý den čeští bankéři z ČNB tvrdili naprostý opak, a nechali zahraniční bankéře, aby si ze svých českých bank odvezli 130 miliard korun, které tam byly uloženy, právě pro případ takovéto krize! Komu věřit? A proč bankéři tak urychleně odvážejí miliardy z Čech, že?

Pokud k tomu připočítáte obavy, se kterými Komise EU sleduje děsivý ekonomický propad Španělska , kterého dluh se rapidně zvětšuje a přesahuje už 119% HDP, je zřejmé, že je třeba se připravit na tvrdý dopad a přestat věřit slibům současného kabinetu, který se jenom snaží přežít do voleb - po tom, až nás zvolí, ať přijde potopa, a slibům opozice, která se snaží o to samé!

Jaké nesmysly v této době vymýšlejí úředníci EU si můžete přečíst v tomto dokumentu EU ECRI svk-cbc-vi-2020-044-svk.pdf Podstatně rozšířit trestání Slováků za internet a svobodu slova, zajistit, aby nelegální imigranti na Slovensku, byli ochráněni před policií a vyhoštěním, inkluze. Snad jen zlepšení postavení a výchova Rómů, má hlavu a patu. Jinak je to typický děs úředního šimla, který za drahé peníze plodí nesmysly

Zbytek informací odezněl v pořadu MAP 800.

MAP 945 Člen Nejvyšší zednářské lóže Trump brzy otřese Amerikou!

Náš pořad, který je mnohem podrobnější najdete zde:

Donald Trump podal žalobu proti společnostem BigTech za cenzuru. Člen vedení Nejvyšší zednářské lóže prohlásil, že podle precedentu Nejvyššího soudu z roku 1946 známého jako Marschová versus Alabama Trump možná vyhraje, ale v každém případě, Trump touto žalobou otřese Spojenými státy!

Česká média se Trumpově žalobě vysmívala , leč profesor Alan Dershovitz, člen B´nai and B´rith považované za tajnou nejvyšší zednářskou lóži je světově nejznámější obhájce v trestním právu. Je také největší odborník na ústavní právo a občanské svobody. Působil jako člen týmu právní obrany Donalda Trumpa během procesu obžaloby v letech 2020 a 2021. Dershowitz byl také odvolacím poradcem v procesu vraždy OJ Simpsona a členem týmu právní obrany Harveyho Weinsteina. V roce 2006, během soudu s Epsteinem mu Alan Dershowitz pomohl vyjednat dohodu o nestíhání! Všechny tyto případy mu přinesly celosvětovou slávu, ale také velmi kontroverzní pověst. Dershowitz zůstává dodnes, nejmladším přednášejícím na Harvardské právnické fakultě, v níž strávil více než pět desetiletí. Jeho knihy jsou světovými bestsellery, a má přes tisíc článků v nejprestižnějších světových publikacích. Nyní prohlásil, že Trump možná u Nejvyššího soudu nevyhraje, ale v každém případě otřese USA!

(Podrobný popis konstrukce žaloby a zdůvodnění precedentu podle Marsh versus Alabama je rozebráno v pořadu. Klíčová myšlenka je v rozhodnutí Marsch versus Alabama - jakmile soukromý subjekt vpustí do svého prostředí veřejnost, začíná být omezován veřejným právem, tím více, čím veřejnost do svého prostoru pustí! Podle Trumpovy žaloby tak přestaly BigTech firmy být pod ochranou soukromého práva a musí se řídit 1. dodatkem Ústavy USA, který zakazuje cenzuru.)

(Foto Kongresmanka Nancy Pelosi, zdroj CTV News) V USA se šíří pověsti , že se Donald Trump stane místo demokratky Nancy Pelosi mluvčím Kongresu. Ty zprávy potvrdil kongresman Matt Gaetz z Floridy, který to vyhlásil veřejně. Podle Ústavy USA je to možné, protože mluvčím Kongresu může být i nezvolený kongresman. Demokraté i Republikání jsou z tohoto nového Trumpova plánu zpovykaní! Trump by tak mazaně obešel cenzuru, protože si nikdo nedovede představit, že by BigTech cenzuroval mluvčího Kongresu USA!

(Foto Mastriano zdroj Politico) V Pensylvánii tamní člen zákonodárného shromáždění Doug Mastriano oznámil, že se bude ve volbách ucházet o pozici guvernéra a začal požadovat provedení auditu podzimních voleb . V nich měl vyhrát Biden o 80 000 hlasů, jenže republikáni jsou nespokojení a nevěří výsledku. Mastriano po té co navštívil okres Maricopa v Arizoně, kde se forenzní audit voleb provádí, oznámil, že je nutné jej provést i v Pensylvánii, protože jsou značné pochybnosti o výsledku voleb i proto, že i letos se v doplňovacích volbách zjistily nové nesrovnalosti. Jako obvykle demokraté a média ryčí vzteky, že se nic prověřovat nebude!

Hrdina demokratů Michal Avenatti byl odsouzen za vydírání ! Avenatti žaloval Trumpa v případu známém jako Stormy Daniels, kdy ho obviňoval ze se sexu se Stormy Daniels, a že vyhrožoval této pornohvězdě. Avenatti rozjel obrovskou mediální kampaň, a média ho hostila aby pomlouval Trumpa. Avenatti se před soudem přiznal, že byl opilý svou mediální mocí, a že svých vyděračských činů lituje. Česká média, která o kampani Avenatti kontra Trump často a radostně informovala, teď raději mlčí, jak hrdina levice Avenatti dopadl.

MAP 784 EU Římský prelát odhaluje zákulisí operace Leonardo! Great Reset: další tajné plány na podrobení lidstva odhaleny!

Carlo Maria Vigano, arcibiskup, papežský nuncius a elitní vatikánský finančník, odhalil včera 9.1.2021 zákulisní operace stoupenců NWO a Great Reset na podrobení lidstva! Podle Vigana tajná operace Leonardo na odstranění Donalda Trumpa z úřadu a další koordinované akce sledují jediný cíl, ve spolupráci s CCP ovládnout svět a všechny jeho obyvatele.

Pořad MAP 784 najdete zde. Článek se zpracovává. prosím o strpení do 03.00

Informace, které poskytl Carlo Maria Vigano,(foto,vlevo) se kryjí s informacemi, které jsme zveřejnili v díle 718. Podle nich se nejvyšší vojevůdce Bruselu generál Claudio Graziano vychloubal, že EU bude brzy nevětší vojenskou silou světa, zcela nezávislou na USA! Podle informací Carla Maria Vigana, řídil ten samý generál Claudio Graziano z Benátek podstatnou část operace Leonardo, aby zmanipuloval americké prezidentské volby. A to na pokyn vedení NWO, Great Reset, CCP (čínská komunistická strana) a Deep State.

Arcibiskup Vigano v souvislosti s americkými prezidentskými volbami tato slova: Většina může popírat pravdu po určitou dobu, někteří jedinci ji nepřiznají nikdy, ale pravda nemůže být skryta navždy. Toto je velká lekce z naší lidské historie, všechny velké zločiny budou nakonec odhaleny!

Těmito slovy arcibiskup Vigano mířil, na informace o amerických prezidentských volbách, které zveřejnili generálporučík letectva USA Thomas McInerney, (vysoce honorovaný generál USA, sloužil mimo jiné v operačním štábu, který vydává pokyny k nasazení speciálních jednotek Delta), a vysoký ředitel CIA Bradley Johnson (v CIA označen jako station chief, to v hierarchii KGB odpovídá postavení vrchního rezidenta v zemi nebo celém regionu, Spekuluje se, že Bradley Johson měl na starosti operace CIA minimálně v oblasti Švýcarska, Rakouska a Itálie). Oba dva zveřejnili informace, podle kterých se speciální jednotky armády USA v rámci utajené mise proti CIA, a po přestřelce se CIA, zmocnili datových nosičů počítačů, které řídili údajné volební podvody v USA. Následně podobnou operaci provedli ve Švýcarsku, v Itálii, a nakonec přímo ve Washington DC, kde se měli v kanceláři Nancy Pelosi zmocnit dalších důkazů o spiknutí proti USA. Celý tento řetězec údajných důkazů o operaci Leonardo rozebereme v dalším díle.

Arcibiskup Vigano není rozhodně nějaký obyčejný zelenáč. V roce 2009 byl osobně pověřen papežem Benediktem XVI, aby udělal pořádek ve Vatikánských financích. Vigano zavedl standartní účetní postupy, zlikvidoval vatikánský korupční systém a okamžitě přivedl vatikánské finance z chronického deficitu desítek milionů dolarů do desítek milionových přebytků. V roce 2011, ale navrhnul, aby Vatikán odstoupil z EURO – zóny a zrušil svoje finanční dohody s EU. V tom okamžiku se dostal do sporu s globálními bankéři, a ti si vynutili jeho odstoupení. Benedikt XVI,(Ratzinger) jej ovšem povýšil na papežského nuncia a poslal jej do srdce globalistů do USA. Arcibiskup Vigáno je tak osvědčený finančník, a zná všechny špinavé triky globalistů a jejich tajná propojení. Tato znalos mu umožnila odhalit následující propojení a cíle globalistů, kteří jednají ve společné snaze s nejvyššími čínskými komunisty rozdělit si vládu nad celým světem, a ovládnout společně celé lidstvo, a zotročit je.

Celý plán Great Reset a NWO podle arcibiskupa Vigana je podrobněji vysvětlen v pořadu MAP 784. V pořadu jsme citovali z twitter účtu samotného Vigana. Další podrobnosti v angličtině na obdobné téma třeba z 1.ledna 2021: vigano-bannon-exclusive.pdf

MAP 933 Donald Trump zahájil turné po USA! Už 80% Američanů podporuje podle výzkumu jeho politiku!

USA - Na veřejnost unikly maily, které potvrzují, že Facebook na přímou žádost Demokratické strany USA cenzuroval v prezidentských volbách 2020 Donalda Trumpa! Další rána pro pověst USA! Ne Putinovi trollové, ale Demokraté ovlivňovali volby!

Donald Trump otevřel svůj nový účet na sociálních sítích. Zde máte na něj odkaz: Donald Trump Rumble

Trump zahájil 26.5.2021 nové turné po USA. Podle prestižního výzkumu 80% Američanů podporuje jeho protiimigrační politiku. Po Ohiu zamíří hlavně do Texasu, kde bude spolu s guvernérem Texasu cestovat podél hranice. Turné skončí 3. července velkým shromážděním na Floridě.

Republikáni se tvrdě postavili tzv. Kritické rasové teorii . Demokraté chtějí tuto teorii vyučovat ve školách. Republikáni tvrdí, že teorie, která má malé děti učit, že USA jsou rasistický stát, kde ostatní rasy trpí pod nadvládou bílých rasistů, je marxistická rasistická teorie, která rozdmýchává v USA jenom nenávist. Teorii se pokoušejí zakázat už ve 25 státech. V Texasu i na Floridě, už byly první opatření proti tomuto vyučování k nenávisti přijaty.

V Bruselu si neberou ponaučení z propadu popularity Biden administrativy v důsledku imigrace. Naopak ve čtvrtek prosadil Draghi a jeho spojenci 3 miliardy EUR Turecku . To už dostalo 6 miliard a za ně převzalo celkem 2100 imigrantů, které EU nechce. Evropský kontrolní úřad zjistil , že nikdo neví, k čemu vlastně peníze (6 miliard) v Turecku slouží! Italský premiér Draghi, jmenovaný Rockefellery do Nejvyšší Rady 30 (Skupina Bilderberg), se snažil prosadit dalších 8 miliard EUR Libyi. Draghi řekl , že musíme zlegalizovat a integrovat imigranty, jinak budou naši nepřátelé! Draghi předpověděl, že po evakuaci USA z Afganistánu přijde do EU nová velká vlna imigrantů!

Kanada přiznala, že jí v únoru 2020 zmizela vojenská viroložka Xiangguo Qiu! Prý zmizela do Číny. Viroložka do Wuhanu dodávala nejnovější mutace nejsmrtelnějších virů Marburg a Ebola! Více Kanada s poukazem na ohrožení bezpečnosti svých občanů nepřiznala. Začíná být ovšem jasné, že NATO a Čína obcházely zákaz výroby biologických zbraní!

MaP 634 Video důkazy, že "nepokoje" na Staromáku vyvolala PČR!

Kompletní pořad 634 najdete zde

Dobrý den vážení diváci, získali jsme rozhodující důkazy tom, že celá akce proti demonstrantům na Staroměstském náměstí, byla pravděpodobně Hamáčkova policejní provokace. Proto podám trestní oznámení GIBS. Důkazy o tom jsou přímé záznamy policejních provokací. My jsme je vyhodnotili podle pravděpodobné časové osy, a ony dokazují neuvěřitelné.

Jan Hamáček, který byl 18.10.2020 osobně přítomen na velitelském stanovišti PČR, umístěném v budově, kterou důvěrně znám, v Kongresové ulici v Praze, musel osobně nařídit, a nebo mlčky strpěl a sledoval v přímém přenosu, největší policejním provokaci od 17. listopadu! Veškeré důkazy jsme umístili na naše webové stránky michalapetr.cz, a vy si můžete seřazená videa prohlédnout a sami si zhodnotit, zda má naše analýza pravdu. Než tak učiníte poprosím Vás, abyste se poslechli můj komentář, k těmto videím. Po něm budete moci lépe chápat, co jednotlivá videa zachycují. Jde vlastně o malé důležité okamžiky, kdy kamery zachycují detaily dokonale naplánované a provedené policejní provokace, a nebo úžasnou souhru náhod, která snad ani nemohla nastat. Podle mne tato videa usvědčují jednotlivé policisty, že pracují, řízeni přes vysílačky na jednotný pokyn. Společným cílem těchto policistů je vyvolat nepokoje, bitku, a vlákat rozvášněné demonstranty do předem připravené pasti, kde jsou policisty lapeny rodiny s dětmi, a demonstranti jsou vyzýváni provokatéry, aby jim útokem uvolnili cestu z náměstí, kterou blokují policisté. Než provedu přesný popis událostí, dovolte mi, abych Vám poděkoval za podporu, kterou nám poskytujete, neboť pouze díky ní můžeme naše pořady vysílat. Pro ty z Vás kdo to neví, byl jsem řečníkem na demonstraci.

Nyní k popisu událostí.

První důležitý bod událostí. Jan Hamáček byl v ústředí PČR, a na kamerách a policejních počítačích sledoval průběh akce. Je tedy zřejmé, že o akci měl dokonalý přehled, a jak víme ze zákulisí, vydal k ní pokyny!

Druhý důležitý bod. Hlavní bitka demonstrantů s policií probíhala v ulici Franze Kafky a jejím okolí. Do tohoto místa policejní provokatéři nasměrovali útok demonstrantů, a to za použití zvlášť záludných taktik! My si je podrobně vysvětlíme, a vy si tyto okamžiky můžete prohlédnout na nesestříhaných záběrech. ¨

Třetí důležitý bod, jsme nazvali Video 1, je prvním klíčovým důkazem. Zachycuje začátek policejní provokace. Na videu slyšíte záznam hluku na Staroměstském náměstí, a ten prokazuje, že demonstranti jsou ještě potichu a pyrotechnika neexploduje. Jde tedy o okamžik, kdy jsme právě ukončili mírumilovnou demonstraci na pokyn policie, který vydal Hamáček. Na videu 1 v tom okamžiku vidíte malou blonďatou policistku, jak drží v ruce policejní vysílačku, a najednou bezdůvodně a hrubě udeří demonstranta, až následkem jejího nevyprovokovaného úderu, zmateně poodstoupí dva kroky. Ihned po tomto úderu, začne policistka, doprovázená ochrankou dalších dvou vzrostlých policistů, ve žlutých vestách, jaké nosí antikonfliktní tým slovy a gesty útočit na demonstranta, kterého udeřila, a provokovat okolo něj stojící jádro fotbalových fanoušků. Ti se začnou bouřit, a navíc je provokuje několik křiklounů v černých bundách. Skupina radikálních demonstrantů postupně policistku obklopí, a oba dva vzrostlí policisté začnou krýt její ústup. Ústup je prováděn k místu, takzvané „policejní pasti v rohu Kafkovy ulice. Zbytek videa prokazuje počátek prvního střetu policie s demonstranty. Tento okamžik zveřejnila takřka všechna hlavní média, ihned po demonstraci, ale bez jeho počátku - prvotního útoku policistky, která evidentně vysílačkou přijímala pokyny k tomu jak se má chovat.

Čtvrtý důležitý bod událostí jsme nazvali video 2. Natočila jej známá reportérka Peterková. Video je natáčeno v místě, kam úmyslně ustupuje policistka z videa 1, která vyprovokovala konflikt. Tedy v ulici Franze Kavky. Video dokonce v čase 2.54 zachycuje ústup této policistky přes kordon policistů, po té co neprofesionálním zbytečným útokem úderem, zachyceným ve videu 1 vyprovokovala demonstranty, aby jí pronásledovali. V tomto videu si povšimněte následujících událostí. Policisté před ústupem policistky vykřikují, už to Jede, tedy hecují se, že se dav řítí! To znamená, že nápor davu do tohoto místa očekávali, a dostali k němu taktické informace. Dále video zachycuje - antikonfliktní tým. To je naprostý brutus, protože antikonfliktní tým, už celé dvě minutu a 50 vteřin toleruje, že před kordonem policistů naříkají děti a jejich rodiče, protože je policie odmítá pustit z místa, kam směřuje nápor policistkou rozvášněných demonstrantů! Jasný trestný čin antikonfliktního týmu a důkaz, že antikonfliktní týmy měli za úkol vytvářet napětí a krizové situace, které by dráždili demonstranty. Dále vidíte, jak policejní provokatérka v doprovodu policistů prochází kordonem a přes antikonfliktní tým a děti nesmí! To je otřesné svědectví Hamáčkovy brutality! Neboť ten to vidí na policejních monitorech. V každém z týmů policejního kordonu je totiž muž s kamerou na tyči připojené na výzbroj, a ten přenáší do velitelského střediska záběry ze svého okolí. Hamáček sprostě kalkuluje své politické body, a možná smrt dětí ho nezajímá. Ostatně jako nezaměstnaných v důsledku jeho opatření. Video stále ukazuje rodiče s dětmi, kteří se snaží opustit místo demonstrace a policisty, kteří to odmítají. V jeho Další hrůzná situace se odehraje v čase 3.16 videa. Povšimněte si muže v bílé bundě. Dostává pokyny od muže, se kterým stojí. Muž, který mu dal pokyny, okamžitě zmizí a proběhne kordonem policistů, kteří nepouštějí děťi. V tomto okamžiku začne muž v bílé bundě, který dostal pokyny, vykřikovat „Pusťte děti“ a hecovat poměrně pomalu postupující demonstranty, kteří pronásledovali útočící policistku, aby si vynutili, aby policisté pustili děťi! Ty jsou konečně propuštěny kordonem. Jakmile muž v bílé bundě začne hecovat demonstranty je vidět, že antikonfliktní tým zmizel a na scéně jsou jen těžkooděnci! Další důležité informace jsou na počátku videa. První minutu je slyšet z náměstí klid, po něm troubení klaksonu - policejní signál a první dělbuchy. To je velmi důležitá informace. Vysvětlíme ji v důkaze 5

Pátý důležitý bod jsme nazvali video 3. Bylo natočeno v Dlouhé ulici. Ta je na stejné straně, jako místo hlavního střetu v ulici Franze Kafky, ale na opačném rohu náměstí. Video zachycuje pokyny policie - Připravit se k akci a následný ústup dvou policistů v černých bundách, kteří nastoupí do automobilu a zmizí. Později je PČR označí za anti-konfliktní tým. Z videa je jasné, že žádný antikonfliktní tým nebyli. Tento kordon policistů, byl zvláštní, antikonfliktní tým před ním nestál. Dav do tohoto místa nesměřoval, a agresivní demonstranti byly od samého začátku na druhé straně náměstí. Co je důležité. Pokyn Připravit se akci přišel, ještě před útokem policistky na demonstranta zazanmenaném ve videu 1. Dokazují to zvuky rozvášněné části demonstrantů. Klaksony a dělbuchy se totiž ozvaly na tomto záznamu až později. Nyní si vysvětlíme, co znamenalo ono troubení policejními klaksony. Je to jednoduché! Policejní provokatéři nemohou používat při akci policejní komunikační systém, ani jej mít napojený tak zvaně do ucha, protože by byly odhaleni. Musí tedy dostat signál k akci jiným způsobem. A protože jsou roztroušeni po velké ploše. Signál k akci přišel nejspíš oním troubením - ihned po něm se odpálila první pyrotechnika a akce začala. Kdo a proč odpálil pyrotechniku právě po troubení klaksonem je tedy jasné.

Nyní k policistům, kteří, odjeli autem. Podle policie šlo o členy antikonfliktního týmu, kteří prý sundali žluté antikonfliktní vesty. Jejich útěk z bojiště, se děje, až za prvních dělbuchů. Prchají v čase 1.22 prchají. K autu museli ujít 100-150 m svižnou chůzí, tedy potřebovali minutu. Je tak jasné, že tedy reagovali na pokyn ke stažení ve stejný okamžik, jako policisté na začátku tohoto vyhlašovali povel akci připravit. Opět je podle zvuků a troubení jasné, že ale druhý antikonfliktní tým, který zachycen na videu 2, jak bránil průchodu dětem, stažen nebyl. Proč byl stažena antikonfliktní tým z místa, kde demonstranti takřka nebyli, a agresivní demonstranti už vůbec ne, jenom dokazuje, že nešlo o antikonfliktní tým. Navíc si nemuseli svlékat žluté vesty, nebyl důvod. Zde, v této části náměstí k žádnému konfliktu nedošlo. Dále si povšimněte závěru akce zachycené na videu 3 - policisté uzavírají i tento východ z náměstí. Kdy - No po útoku provokatérů z videa 1 a 2.. Hamáček má připravené bojiště, aby se ukázal jako maršál Rudy Swetr, hodný svých komunistických přátel z Číny - policejní past sklapla. Děti neděti! Hamáček chce volební hlasy pro zkrachovalou ČSSD. Kolik při tom vyteče krve jej nezajímá!

Co dodat - snad jen, že za Hamáčkem do Mladé Boleslavy jezdil hlavní čínský ideolog - tajemník UV a tvůrce programu na vymývání mozků a získávání srdcí zaměřeného na získávání sympatizantů ve východní a střední Evropě.

MAP 839 EU - Orbánova pomsta! 1. Komisař puknul vzteky! Fotečky Eurokratů se objevily na veřejnosti!

1. zástupce Ursuly von der Leyen, místopředseda Evropské komise Frans Timmermans (foto Söros a jeho „koník“ Timmermans) málem 1.července 2021 puknul vzteky. Protože Orbánovi spojenci zveřejnili kompromitující fotečky účastníků tzv. Rudého pikniku Bruselských eurokratů.

Byrokrati a jejich spřátelení soudci 1. května oslavovali v rudých tričkách se symboly totalitního režimu a portréty Che Guevary, jak se daří jejich Bruselské dílo. Třeba tzv. Azylový a imigrační fond EU, který jedna z účastnic rudého pikniku, vlivná poslankyně parlamentu EU Tanja Fajonová z party viceprezidenta EK Timmermanse prosadila. Jakmile tento fond byl schválen Fajonová se přiznala, že že pro její Bruselskou kliku, bylo zásadní, aby tímto fondem a jeho miliardami rozšířili podporu jakýchkoli akcí týkajících se posílení legální migrace do EU, a že tento Nový fond bude podporovat pracovité neziskové organizace, které podporují imigraci!

Jak vidíte účastnice rudého pikniku to přiznala jasně – Brusel na přání její kliky už rozdává miliardy na posílení legální imigrace do EU a na podporu pracovitých neziskovek, které imigraci řídí!

Jenže to není všechno. Fotky a trestní spisy dokazují neuvěřitelnou věc. Soudci, kteří byli na pikniku, zatkli v minulosti politické soupeře politiků, kteří byli také na pikniku, a tito zatčení politici byli přímými soupeři piknikujících politiků v demokratických volbách v jednom jednomandátovém okrsku.

Asi aby jste to pochopili. Představte si, že by Zeman nechal v posledním prezidentském klání zatknout Drahoše, a potom by si navléknul tričko s rudou hvězdou, srpem a kladivem a Drahošův zatýkací soudce by si navléknul tričko s Che Guevarou a oba by šli na 1.května pařit k Andreji Babišovi na Čapí Hnízdo. Kurva to by se pražská média nezastavila roky, jak by řvala, že tu vládne justiční mafie a Jourová by na nás posílala jednu bruselskou křížovou výpravu za druhou a Andrej Babiš by rázem zkrachoval protože by Česká republika nedostala ani 1EURO jako dotaci. No a hleďme, když je to obráceně, tedy po Česku – Drahoš by zatknul Zemana a šel pařit se zatýkacím soudcem ke Schwarzenbergovi na Orlík, je všechno v pořádku. Média i politici i nejvyšší strážkyně evropské justice Jourová – všichni mlčí a nebo jako vzteklý 1. zástupce Ursuly Timmermans řvou vzteky, ale na soudce a účastníky pikniku, ale na osoby, které si dovolili tyhle důkazy vytáhnout na světlo boží a ukázat čeho všeho je Brusel schopen

Předevčírem 1 července 2021 naplnili předpoklady politických analytiků, kteří očekávali, že jakmile Janez Janša, přední spojenec Viktora Orbána, přezdívaný německým tiskem – evropský Donald Trump - převezme předsednictví EU od Portugalska, Brusel bude mít problémy a jeho agenda se zadrhne. A jak moudří předpověděli, stalo se hned první den Slovinského předsednictví, které potrvá do Silvestra letošního roku. Ursula, která přijela do Slovinska na slavnostní zahájení orbánovsko-trumpovské vlády nad Evropou, asi tušila problémy, a tak nechala svoje problémové komisařky raději doma v Bruselu. Jenže jí to nepomohlo. Janša při jednání zdůraznil, že Slovinské předsednictví nebude prosazovat imigraci podle komisařky Johansson, ani vládu rudého práva nad Evropou podle komisařky Jourové, ale má jiné priority. Aby Janša jasně sdělil, že to myslí vážně, hned Uršule ukázal fotky piknikujících soudců a politiků EU a poznamenal, že takhle si on, ani Orbán ani Polsko vládu práva nad Evropou nepředstavují. Zkrátka 1. červenec 2021 byl špatný den pro Jourovou, Johanssonovou i vůdce bruselských levičáků Timmermanse. Ale byl to dobrý den pro nás východo-Evropany a vlastence.

Kdo tedy byli oni účastníci rudého pikniku, že je z toho takový poprask. Byli to soudci, kteří mají být nezávislí, a ne pózovat s politiky v rudých tričkách, a samozřejmě politici, kteří se v Bruselu snaží prosadit imigraci, cenzuru a politickou likvidaci politiků jako je Janez Janša. Všichni tito politici patří do Timmermansovi stáje sociálních demokratů EU. V téhle partě je třeba česká politička – europoslankyně Jana Maxová. Ta byla nejprve dlouholetou spolupracovnící Andreje Babiše, ale loni od něj emigrovala do socánského náručí Franka Timmermanse. Členkou ČSSD se ale zřejmě s ohledem na český tandem Hamáček-Babiš nestala. Slováky v téhle levičáské proiimigrační partě v Bruselu zastupuje především tento trojlístek Robert Hajšel, Monika Flašíková Beňová a Číž Miroslav. Tak tihle všichni jsou tedy členy Euro-party Uršulina zástupce Timmermanse, a podporují tak imigraci a rozdělování Vašich daní pro aktivní neziskovky podporující imigraci.

Jakmile Janez Janša zveřejnil fotky účastníků rudého pikniku mainstreamová média po celé Evropě se dala do pohybu a začala očerňovat Janeze Janšu, Slovinsko, a raději vysílala zprávy o dopravních nehodách, než aby oznámila, že EU má nové předsednictví, a jeho prioritou bude rychlé odstranění následků současné pandemie. Ovšem okamžitě také dala prostor supícímu Franku Timmermansovi, který okamžitě začal tvrdit, že Janez Janša a Slovinské předsednictví musí bojkotovat protože je nepřípustné, aby někdo v EU pomlouval soudce a politiky. Tak to vidíte, zveřejníte pravdivou zprávu a přidáte k ní komentář, že si nezávislost evropských soudů nepředstavujete tak, že soudci budou piknikovat se spřátelenými probruselskými politiky v rudých trikotech s hvězdami a portrétem Che Guevary, a už jste nepřítel jediné pravdy, té bruselské!

Tak přejeme Janezovi i Viktorovi i dalším evropským vlastencům pevné nervy, a pěknou dovolenou stejně jako Vám.

MaP 649 V Nice 29.10.2020 vraždil uprchlík! Kompletní analýza jeho pobytu v EU!

Terorista Brahim Aouissaoui, který zavraždil včera v Nice 3 křesťany při modlitbě , a jedné ženě přitom uříznul hlavu, je dalším jasným důkazem selhání evropské politiky vítání uprchlíků! Úřady EU jej zachránili na moři, přivezli do Evropy a místo toho, aby jej drželi v karanténně COVID-19 a v azylovém středisku, mu písemně nařídili, aby někam v Evropě zmizel! A tak zmizel do Francie a vraždil

Přestřelku s teroristou Brahimem Aouissaouiv kostele (58 sekund) si můžete prohlédnout zde Drastické záběry, jak muslimové podřezávají své oběti (4minuty 27 sekund) si můžete prohlédnout zde. Kompletní díl 649 najdete zde

Nejprve se podíváme na cestu teroristy Brahima po Evropě.

Terorista Brahim byl 29.září 2020 dopraven záchrannou lodí společně s dalšími uprchlíky na Italský ostrov Lampedusa. Odtud byl italskými orgány odeslán k další identifikaci do Italského města Bari v Apulii. V Bari byl terorista Brahim podroben procesu identifikace, a byly mu vystaveny doklady Italského Červeného kříže, že je žadatel o azyl - uprchlík. Přesto nebyl umístěn do žádné karantény na nemoc COVID-19 a nebyl ani umístěn do žádného střeženého zařízení pro pobyt uprchlíků, žadatelů o azyl, jak předepisují evropské zákony. Místo toho vydal prefekt Italského města Bari písemné nařízení, že Brahim musí do 7 dnů opustit území Itálie, a tak byl Brahim úřady propuštěn na svobodu, aby z Itálie zmizel. Nařízení italského prefekta Brahim splnil, z Itálie zmizel, a objevil se až 29.10.2020 ve Francii, kde v Nice v kostele zavraždil 3 křesťany za pokřiku Alláhu Akbar!

Celý příběh cesty teroristy Brahima jen jasným důkazem naprosté neschopnosti všech evropských politiků chránit životy občanů Evropy! Terorista nemusí dodržovat karantény, lockdowny, zákazy a příkazy, kterými naši vládci omezují naše životy! Terorista Uprchlík není podroben karanténě, není umístěn do azylového zařízení a naopak se mu nařídí, aby někam v Evropě zmizel a ztratil se, aby politici mohli tvrdit, že žádné uprchlíky nepřijímají! Neuvěřitelné! Totální selhání EU!

Toto selhání není náhoda. Předevčírem 27.10.2020 komisařka EU Ylwa Johanssons (foto), jak jsme informovali v díle 648, požadovala na mezinárodní konferenci přísun dalších milionů uprchlíků do Evropy, aby se Evropa vzpamatovala z následků krize způsobené virem COVID-19. (Komisařka Ilwa je bývalá švédská komunistka, nyní sociální demokratka!) Tato komisařka také požadovala v tomto svém projevu, aby byly vytvořeny lepší životní podmínky imigrantkám, tak aby v Evropě rodili více dětí. Tomu se říká sociálně-demokratická politika! Tato politika je dokonce oficiálně vyvěšena na webu České sociální demokracie a je podporována Českými Piráty! Sociální demokraté zastávají stanovisko, cituji: Uprchlíky ve smyslu mezinárodního a tuzemského práva není problém přijmout , poskytnout jim azyl, základní potřeby pro důstojný život po omezenou dobu a pak se rozhodovat na úrovni států EU, jak jim pomoci už dál, když opustí zemi, která jim azyl poskytla! Piráti dokonce domluvili v parlamentu EU celý plán, jak přijímat uprchlíky. Plán jsme zveřejnili na našich www michalapetr ve článku 647.

Doprava uprchlíků do EU neustále pokračuje i na podzim 2020. Středozemní moře brázdí záchranné lodi německých neziskovek a neustále do Evropy dovážejí tisíce imigrantů. Tyto lodě jsou placeny z dotací EU a z dotací německé vlády. V díle 541 jsme informovali, jak došlo 20. července 2020 k brutální vraždě mladé zdravotní sestry. Vrazi byli Youcef T a Mohamed Y a svou oběť uvláčeli autem, tak, že její tělo bylo po celé ulici! Díl byl vymazán a tak jsme jej umístili na náhradní kanál, kde si můžete poslechnout podrobnosti včetně toho jak Rada ECRI EU nařizovala tento trestný čin a identitu jeho pachatelů utajit! V díle 589 jsme informovali o brutální teroristické vraždě ve Švýcarsku v září 2020! Uprchlík-muslim útočil s pokřikem Alláhu Akbar! V díle 561 jsme informovali jak v srpnu 2020 muslimští uprchlíci - unesli dva 16 leté chlapce na hřbitov ve městě Solma. Tam jim rozbodali nohy, aby nemohli utéct! Svlékly je do naha, bili, mučili a znásilňovali, a chystali se je zaživa pohřbít! Česká média - Seznam - o celé kauze dezinformovala podle nařízení EU-ECRI V díle 260 jsme informovali, že vůdce muslimů ve Francii Abdalah Zekri požadoval v únoru 2020 exemplární potrestání bílé dívky, která se vzepřela vyznání lásky muslimem! Dívka byla pronásledována muslimy jako zvěř po Francii, úředníci ji zakázali chodit do školy, protože představuje riziko teroristického útoku, policie ji chtěla zatknout a zavřít do vězení, protože prý urážlivě odmítla vyznání lásky od muslima! Dívka rozpoutala na sociálních médiích takový povyk, že Macron nakonec musel nařídit její ochranu a vyšetřování muslimů a ne dívky. EU zase nařizovala vše utajit! V díle 200 jsme v lednu 2020 citovali ze zprávy francouzské tajné služby DGSI, že muslimové převzali ve Francii kontrolu nad 150 rozsáhlými oblastmi, a začínají infiltrovat úřady, policii a média s cílem vybudovat ve Francii islámskou vládu, a že mají v plánu prováděním low-jihhad vystrašit občany, aby se zalekli odporu! Low-jihhad jsou právě vraždy, znásilňování a neustálé útoky! V díle 265 jsme citovali ze zprávy ředitele protiteroristické divize jedné americké tajné služby. Ta popisovala metody jak budou militantní islamisté infiltrovat uprchlíky Evropu a pomocí Low-Jihhad se pokusí ji ovládnout. Evropští politici hodili zprávu do koše a dál prosazovali na rozdíl od Trumpa vítání a dovoz uprchlíků. Následky jsou děsivé! Žádný Evropan si už nemůže být jist životem.

Uprchlíci jsou společně s nemocí COVID-19 největším nebezpečím pro Evropu a Česko! Mnohem větším nebezpečím pro nás jsou ovšem naši politici. Ti ignorují všechna nebezpečí, a starají se jenom o svá koryta. V historii, vždy když se takto naši vládci vzdálili nám lidem, došlo nakonec k jejich svržení! Abychom našim politikům připomněli, že nedbat na šťastný život svých voličů, se jim může brzy šeredně vymstít, rozhodli jsme se obnovit činnost Výboru pro veřejné blaho! Pokud se chcete zapojit do připomenutí politikům, že jsou odpovědni svým občanům, kontaktujte mne prosím na mail nibelring@gmail.com Děkuji.

MAP 949 EU Komisař Svině chce 14.července uvalit zvláštní daně na české byty, domy i auta!

14. července 2021 se sejde vedení EU a bude projednávat agendu Fit for 55! Komisař "Svině" odpovědný za zpracování agendy má v plánu prosadit zdanění Bytů, Domů, Dopravy, Aut, Elektřiny, Plynu, Železa, Masa prostě všeho! Zdanění nafty a benzínu má být 2,50 KČ na litr! Všechny tyto daně se budou muset celé posílat do Bruselu a EU bude výlučně rozhodovat, k čemu se budou používat a kdo je bude moci utrácet! Tento mazaný plán má sedřít z kůže všechny Evropany a umožnit Bruselu pomocí nahrabaných miliard odměňovat jenom ty státy, které budou podporovat jeho politiku! Vzhledem k nebezpečí tohoto plánu jsme se rozhodli s JUDr. Norbertem Naxerou proti němu zahájit kampaň pomocí našeho Výboru pro veřejné blaho a podporovat v ní všechny české politiky, kteří se tomuto plánu komisaře „Svině“ nebudou bát postavit! (O podrobnostech kampaně Vás budeme informovat prostřednictvím těchto stránek a našich pořadů. Do kampaně se budete moci zapojit. Kampaň potrvá po celou dobu schvalování tohoto šíleného plánu! První akcí bude veřejné jednání Výboru pro veřejné blaho, které se brzy uskuteční v Praze. Kdo máte zájem se akce účastnit a s kampaní nám pomoci hlaste se na kpv0249@gmail.com Ve středu 14. července dostanete instrukce, jak se akce účastnit. )

Místopředseda EU Franz Svině Timmermans (foto s kamarádkou Jourovou) měl být předsedou komise EU místo Ursuly VdL. Andrej Babiš o jeho jmenování prohlásil, že to by byla katastrofa! A společně s Orbánem, Kaczynskim a Salvinim jeho volbu zablokovali. Timmermans má proto od té doby obzvláště spadeno na země V4 a Babiše, protože se místo předsedy EU stal pouhým místopředsedou. Jím byl už za Junckera. Své povýšení na Junckerova zástupce si zasloužil tím, že jako ministr zahraničí Holandska prosadil v EU tzv. ruskou stopu při sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou v červenci 2014 . 1. listopadu 2014 byl za odměnu povýšen na Junckerova zástupce do Bruselu. Nyní má na starosti Green Deel. Tedy vymyslet všechna opatření, jak zničit evropský průmysl a sedřít občany EU z kůže, co možná nejvyššími daněmi. Timmermans si myslí, že čím víc peněz stát lidem sebere, tím většího společenského pokroku bude dosaženo. Timmermanse veřejně označil za Svini minulý týden slovinský ministr zahraničí Aleš Hojs. Později svá slova zmírnil a popřel, že by sviní myslel přímo Timmermanse, ale že sviní myslel nějakého komisaře. Všichni ovšem vědí, že myslel Timmermanse. Ten se totiž rozzuřil na jednání s rotujícím předsedou Evropské unie Janšou a obvinil ho z usurpace moci. A nakonec jednání vedení EU opustil, a nepřišel ani na závěrečné focení. Důvodem vzteku Timmermase na rotujícího předsedu EU Janšu bylo, že Janša zveřejnil důkazy o propojení Timmermansovy politické kliky na evropské soudce. Ti před volbami zatýkali odpůrce Timmermansovy skupiny, aby se voleb nemohli účastnit a po volbách šli s Timmermansovými politiky slavit. (Více v MAP 939)

Timmermansův projekt Fit for 55 je velmi složitý. Zjednodušeně vypadá takto. Zavedou se poplatky za spotřebu CO2. Každá věc, kterou sníte, spotřebujete, koupíte, a nebo ve které bydlíte, bude mít svoji specifickou sazbu nazvanou poplatek CO2. Všechny tyto poplatky CO2 bude vybírat EU a té budou tyto poplatky výlučně patřit! Před zdaněním CO2 dopravy, aut a bydlení dokonce EU varovali Rockfellerové a jejich bankéři, protože se obávají, že se lidé tím zdražením rozzuří a vyjdou do ulic a svrhnou vlády! Jak vidno komisaři EU už bankéře neposlouchají a rozhodli se svůj pro-maoistický plán dotáhnout do konce.(Některé detaily plánu jsem podrobněji vysvětlil v pořadu, vše důkladně rozebereme v kampani.)

Zvláštní roli hrají v tomto plánu Piráti. Ti v Česku veřejně lžou občanům, že bydlení nezdraží , a přitom v EU evidentně podporují Timmermansovy plány, protože proti nim neprotestují! Pirátská politika je průhledná. Chtějí nechat byty zdanit Bruselem, umýt si ruce, a sbalit odměnu z Bruselu formou dotace pro různé pirátské neziskovky a kejkle.

MAP 724 EU - Česko a Slovensko musí být zadluženo na věčné časy! Jinak se EU rozpadne!

Georg Soros přiznal, že EU se rozpadne. Ba co víc přiznal, že důkazem, že se EU rozpadne, je nedůvěra největších investorů, kteří nechtějí EU půjčit miliardy EUR na tzv. věčné dluhopisy, neboť si nejsou jisti, že se EU nerozpadne. Jak jste jistě zaznamenali, tato zpráva neproběhla ani českými ani slovenskými médii, a to byla zveřejněna 30.listopadu 2020!

Georg Soros oznámil, že ačkoli v minulosti žádal EU, aby si půjčila biliony EUR od soukromých investorů pomocí věčných dluhopisů nyní se situace jiná, a není to možné, protože investoři nemají důvěru v trvání EU.

Co jsou to věčné dluhopisy – jde o finanční dluhový nástroj bez termínu splacení – tedy investor půjčuje své peníze na velmi dlouhou dobu a dostává po celou dobu jejich existence pravidelné úroky. Jako příklad můžeme uvést holandský věčný dluhopis vydaný roku 1648 . Ten je nyní v majetku jedné americké university a stále vynáší úroky – už 372 let, od svého vzniku. Roční úroková sazba tohoto věčného holandského úroku je 2,5%. Obdobné dluhopisy, tzv. konzole, vydala i Velká Británie. Třeba v roce 1751 a nebo v roce 1923. Ovšem Velká Británie všechny tyto konzole vykoupila v roce 2015!

Nyní Georg Soros požaduje, aby v Evropě vnikla nová koalice států. které se těmito věčnými dluhopisy zadluží na věčné časy, aby se zachránila Evropská Unie před krachem. V této koalici podle Sorose nemohou být Maďarsko a Polsko, protože ty se nechtějí takto zadlužovat a nechtějí ani navěky poslouchat nařízení bruselských úředníků. A taky v této koalici nemohou být Finsko, Švédsko, Holandsko, Dánsko a Rakousko, protože ty už oznámili, že se takto společně zadlužovat nebudou, protože se nehodlají o své bohatství dělit s chudšími státy. Zbývající státy, tedy i Česko a Slovensko se podle Sorosova požadavku mají zadlužit u bankéřů na společnou věčnou půjčku. Musí být společná - protože EU si takto půjčit nemůže, protože bankéři nevěří, že bude dlouho existovat. A musí být společná protože jižním státům EU už bankéři také nepůjčí, protože už nevěří, že budou moci své dluhy splácet. Proto se mají za dluhy zaručit Češi, Němci, Slováci a další, a ti je mají také splácet.

Soros to má vymyšlené, a chce, aby takový dluh schválili předsedové vlád 10 a 11. prosince 2020. Takže hlídejte si Matoviče a Babiše.

Pokud se podíváme do historie už jednou jsme takto spláceli. V roce 1919 jsme museli podepsat závazek, že zaplatíme Češi a Slováci 1/2 rakouských válečných reparací za I světovou válku. Celkem jsme museli splatit tehdy astronomickou sumu 12.75 miliardy korun, a ještě k tomu přídavek ve výši 4,2 miliardy korun za vydržování našich legii. Jak vidíte platili jsme za to že jsme válku prohráli i za to že jsme válku vyhráli. Že to v Česku způsobilo bídu je jasné. Státní rozpočet Československa byl třeba v roce 1925 jenom 9,3 miliardy korun.

Kdyby Vám tento argument, že se nemáme zadlužovat, abychom zachraňovaly EU nestačil. Máme i další. Nezdaněné dividendy. Z Česka jenom v roce 2018 odteklo 257 miliard dividend, ze kterých se zisk neplatil do českého rozpočtu, ale do jiného rozpočtu! Třeba do malého Holandska takto odteklo 47 miliard, do Německa 44 miliard a do Lucemburska 41 miliard! Pokud bychom tyto dividendy zdanili v Česku získali bychom 38 miliard (15%daň). Místo nás bohatnou jiní Evropané.

V roce 2018 jsme získali od EU 45,3 miliardy korun více, než jsme do EU přispěli . Kdybychom místo dotací zdanili dividendy zjistili bychom, že jsme na tom prodělali jenom 7,3 miliardy korun. Tedy celý zisk Česka na EU je jenom 7,3 miliardy korun, ale za to musíme poslouchat euro-nesmysly, nařízení a ještě teď máme poslouchat vše co nařídí a zadlužit se na věčné časy. Zisk 7,3 miliard na EU představuje jenom 0,52% všech příjmů z daní a důchodového pojištění. Za těchto 0,52% ročně máme se vzdát naší samostatnosti a zadlužit se na věčné časy. Jakmile to uděláme, zjistíme, budeme muset zaplatit daleko víc miliard, než dostaneme. Je třeba postavit se Bruselu na odpor po boku s Polskem a Maďarskem a vyjednat lepší podmínky našeho členství. Třeba ať v Česku vydělané miliardy se daní v Česku!

Na závěr. My jsme své válečné reparace zaplatili. Dokonce jsme zaplatili i za to že jsme válku vyhráli! Proč nám tedy Němci stále dluží válečné reparace a ještě mají drzé keci, že je máme poslouchat. Na to se ptejte svých politiků.

MAP 881 Na Marsu našli život! USA a Čína i Rusko zahájili souboj o to, kdo tam bude první?

Mezinárodní vědecká studie dokazuje život na Marsu. Za jejich zveřejněním stojí významní vědci US a čínských universit. Vlády Číny i USA nepopřely pravost jejich fotografií. Tvrdí, ale že jde o kameny. O kameny, které rostou! Rusko mlčí. Prohlédněte si fotografie sami, a nebo si v angličtině přečtěte zveřejněnou vědeckou studii. Studie odkazuje na předchozí studie dr. Novikové z Ruska, která dokázala, že radioaktivní prostředí houbám nevadí a dokonce dovedou opravovat svoji DNA, kterou toto záření poškozuje. Houby by tedy mohly považovat Mars za svoje přirozené prostředí. USA a Čína ovšem tvrdí opak - že je to nemožné!

O tom, že se na Marsu něco děje svědčí i nebývalý rozruch ve startovacích oknech misí na Mars. Ty jsou možné pouze každé dva roky. Tedy 2020-22-24-26. V okně 20 odletěly - Čína, USA a Spojené arabské emiráty. V okně 22 se chystají odletět Rusko, EU, Čína, USA, a prý dokonce Japonsko a Indie. Že by se něco opravdu, dělo? Podívejte se na fotografie a udělejte si vlastní názor!

Texty některých fotografií jsem přeložil do češtiny, protože řada mých posluchačů a čtenářů anglicky neumí.

Fotografie satelitu z oběžné dráhy „Růst a zmizení kamenů-hub“ a - jaro, b, c - léto - růst, d podzim/zima - zmizení.

Orbitální fotografie Mars HiRISE. (Vlevo Den 1) (Střední Den 22) (Vpravo Den 34) Lineární vzorky „kamenů-hub“ rostou směrem ven a dolů. Konečná délka tmavých lineárních vzorků se odhaduje na 60 metrů s odhadovanou rychlostí růstu 5 až 10 metrů denně.

Foto Mars-Curiosity. (Sol 840), ve středu není žádný bílý růst, kromě formací paprskových formací ve tvaru koblihy o velikosti mm. (Sol 855), o patnáct dní později se uprostřed objeví bíle zabarvená formace. (Sol 869) O dalších čtrnáct dní později se objekt zvětšil, objevily se záhyby na boku a prohlubní ve středu. (Sol 969) O pět hodin později se zdá, že se zvětšil i průměr objektu.

Srovnání pozemských - vlevo a marťanských hub-kamenů vpravo. Dole potom srovnání srůstů pozemských a marťanských hub.

Fotografie po průjezdu vozidla Mars. Hub-Kameny vyrostly ve starých stopách. Nové stopy prokazují, že vozidlo hub-kameny zničilo/zatlačilo/schovaly se.

Mnohem více fotografií najdete ve vědecké práci zde: fungionmarsfinal1_1_.pdf

MAP 882 EU - zlegalizuje všechny ekonomické imigranty! Tajné jednání! Nová imigrační vlna Angela 2 se řítí na Itálii!

V roce 2013 jsem UOOZ podal trestní oznámení na organizovanou zločineckou bandu. Šlachtovo ÚOOZ mi slíbilo ochranu, a poslalo mne abych zločince rozkrýval a posílal ÚOOZ důkazy. Dokonce mi slíbili ochranu, až na to zločinci přijdou. Jakmile jsem ÚOOZ nahlásil, že mám předávat první milion pro politiky, a to se má každý týden opakovat, Šlachta se lekl a 23.12.2013 poslal celý trestní spis kurýrem těm policistům o kterých bylo ve spisu napsáno, že spolupracují ze zločinci. Místo ochrany mne 10 měsíců lovili, honili a vydírali třeba zavražděním vnuka (odposlech). Moji ženu místo ochrany nechali také napospas zločincům. Dokonce ztratili kamerový záznam jejího přepadení v psychiatrické léčebně Dobřany! Dodnes se nenašel. Poslední stopa je, když ho sebrali obvodním policistům! Od prosince 2013 byla ve spise všechny telefonní čísla zločinců, jejich plná identita. Nikdo je nikdy nesledoval a do května 2014, ani neposlouchal jejich telefony! Při vydírání v roce 2014 se zjistilo, že advokáta z kanceláře syna a manžela krajské státní zástupkyně radí pachatelům, jak mne vydírat! Odposlech je zakázáno použít jako důkaz!!!! Ta státní zástupkyně, měla řídit celé vyšetřování. Poslal jí to Šlachta! Ve spise jde o stamiliony až miliardy ve zlatě, naftě i dáních. Peníze končili i u politiků! Šlachta se bál a teď dělá hrdinu! Jeho pobočník Komárek z ÚOOZ i ve straně Zrada si ztěžuje, že měl malou ochranu, když ho chtěli zavraždit! Moje žena i já jsme neměli žádnou ochranu díky Šlachtovi! Šlachta i Komárek brali rozhodně víc než moje žena! Byli placeni z Vašich daní, aby rozkrývali zločince, ne aby předhodili mne a moji ženu zločincům. Já i moje žena jsme byli okradeni o 3-5 milionů nejméně. Teď má moje žena dokonce platit část dluhů dvakrát! Dejte si pozor na Šlachtu!

Zde je pár důkazů pro přečtení:

Exekuční příkaz na mojí ženu: priloha_887921615_0_u32455-15-0069-210325113439.pdf Důkaz o tom, že byla značná část dluhu zaplacena z mojí insolvence zaplaceno.pdf Insolvenční řízení Insolvenční řízení odkaz na soud

Tohle stojí za přečtení, zpracoval jsem to v roce 2017 a poslal na soud - nikdo nechce dodnes učinit jediný z vyjmenovaných důkazů: dokument1111.pdf V té době jsem ještě neměl odposlechy. Na poslední straně je certifikát datové zprávy.

Co dodat. Celý náš příběh se Šlachtou odvysílám na těchto kanálech v nejbližší době. Prosím pochopte, že je pro mne mimořádně psychicky složité o těchto věcech hovořit. Jde to prostě těžko.

Pokud mi chcete pomoci zde je účet

Pokud se mi někdo chce pomoci jinak zde je mail

Doufám, že to ještě nějaký čas vydržím.

playground/playground.txt · Poslední úprava: 2021/07/14 01:34 autor: admin274