Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


playground:playground

MaP 202 Odhalení - Mikuláš Minář skrytě spolupracuje s Lichtenštejny a Německou vládou od roku 2016!n

Na fotografii vlevo je Mikuláš Minář na slavnostním představení encyklopedie migrace veřejnosti, tedy spřáteleným novinářům placeným z Německa třeba z tzv. hlídacípes.org . Slavnostní akce proběhla v lednu 2017. Odkazy na Mikuláše Mináře, že je je členem organizace Encyklopedie migrace najdete zde a zde. Organizace Encyklopediemigrace byla finančně podporována nadací eea grants , a tato organizace je sponzorována a řízena také z Lichtenštejnska. Tamní vládci Lichtenštejnové vyhrožují České republice soudy, aby dosáhli navrácení Benešovými dekrety zabaveného majetku! Celkem Lichtenštejnové podali o vánocích 2019 celkem 26 žalob o navrácení majetku zabaveného Benešem! Jakou náhodou ve stejné době vyhlásil Mikuláš Minář své spanilé jízdy do Českého pohraničí, aby otupil odpor českých vlastenců proti jeho plánu svrhnout Andreje Babiše! Další organizací, podporující Encyklopediimigrace je Fridrich Ebert Stiftung . V tomto případě se jedná o přímou německou vládní organizaci! Tedy organizaci vlády, která přímo usiluje o zrušení Benešových dekretů zde, o dovoz uprchlíků do ČR zde a o likvidaci suverenity České republiky zde. Z uvedeného je zřejmé, že plány Mikuláše Mináře jsou shodné s plány Německa a Lichtenštejnska!

Fotografie vlevo je ze září 2016. Zleva sedí Mikuláš Minář, Jan Hajžman, Samira Sibai, a Izzat Kass Hanna. Školení proběhlo na tzv. základně v Holostřevech pod řízením tzv. Jáhna ze Sudet (více o základně a Jáhnovi zde) Školení organizovala tzv. Studentské hnutí za solidaritu , členem této organizace opět Mikuláš Minář. Tato organizace řídí tzv. Encyklopedii migrace a tzv Východoevropský klub . Cílem je vždy podpora imigrace. V prvním případě z muslimských zemí. Ve druhém případě z Ukrajiny. ( Ve druhém případě navíc je zřejmá podpora polofašistickým silám na Ukrajině a šíření dezinformací o Rusku. Aktivní je v ní třeba známý, potomek zakladatelů KSČ, agent StB, bývalý člen KSČ a osobní přítel zakladatele maoismu Mao Ce-tunga Štětina. Dnes je Štětina aktivní v Milionu chvilek. Zde si ho můžete prohlédnout, jak propaguje „nacistický“ symbol. Také dostupné přes twitter Zemanova mluvčího Ovčáčka.) Další fotografie z Holostřevského školení Mikuláše Mináře z roku 2016 si můžete najít najít na FB Studentské hnutí za solidaritu . Tato organizace, jejímž je Mikuláš Minář členem byla v listopadu 2017 vybrána jako jediný český zástupce, aby se zůčastnila tzv Bratislavské porady Nevládních organizací zemí V4 o prosazování migrace (foto 3). Poradu řídila ředitelka společnosti ECRE (Evropská rada pro uprchlíky a vyhnanství) Catherine Woollard. Společnost ECRE je také financována Open Society Foundations , a tu založil a financuje George Soros. Máte tedy řadu financování a pokynů ze shora dolů jasně definovanou důkazy Soros - ECRE - Studentské hnutí za solidaritu - Mikuláš Minář! Samozřejmě, že za konferencí v Bratislavě stála i Angela Merklová, která požaduje, aby Česká republika přijala uprchlíky a odevzdala do Bruselu svoji suverenitu a smířila se opět s „protektorátní ochranou“. Důkaz máte na fotce - Fridrich Ebert Stiftung

js1lustracecdoformichal.pdf Vlevo zveřejněný dokument je náhledem do systému evidence trestních řízení v ČR uskutečněný pracovníky ÚOOZ dne 13.12.2013. Z uvedeného dokumentu vyplývá: -trestní řízení započalo dne 19.12.2006 ve 12.34 proti podezřelým Mička a Kostínek -trestní řízení bylo vedeno jako MRPM 18788/ČJ-82-2007 a bylo převedeno na MRPM-7228/TČ (tedy byla vyvedena jedna faktura z trestního řízení, aby byli očištěni Mička a Kostínek) Trestní řízení, které skončilo odsouzením Štěcha za nevedení účetnictví, tedy započalo v prosinci 2006, kdy Štěch nebyl jednatelem! Tato lustrace provedená s vědomím Roberta Šlachty byla postoupena ve spise 2466/TČ-ÚOOZ nezákonně Plzeňské policii, protože byla (po zmrzačení Štěcha) součástí trestního oznámení (2466) na stami.lionové podvody Plzeňské policie a Chovancovy bandy .(Staněk, Mička,Kostínek), která mě chtěla za toto trestní oznámení (2466) zavraždit! Součástí mých informací ÚOOZ byl i celý případ Štěch!

neplatna_vlana_hromada.pdf Vlevo zveřejněný dokument je dokladem kolosálního podvodu plzeňské justi

MaP 16/593 Turecká expanze v Klatovech! Černé stavby! Až 1000 halal-řezníků! Vše kryje Halíkova NGO!

Podle sdělení kandidátů SPD v Plzeňském kraji, jakýsi veterinář Smitka pracuje současně pro tureckého majitele jatek a neziskovku Křesťanská akademie Tomáše Halíka! Cílem Turka je prý dovézt do Klatov 120 tureckých rodin, (asi 1000 lidí), aby mohli obsluhovat Halal jatka! Turek staví v Klatovech černé stavby. Nikdo jim nedokáže zabránit! Je toto začátek islamizace Čech?

Halal jatka může obsluhovat pouze muslim:t071400.pdf (Str.2)

MaP 208 Piráti Hazardovali ze životy občanů ČR! Navzdory varování USA ze dne 12.8.2019!

Olga Richterová(foto), místopředsedkyně Pirátů, a členka Výboru pro zdravotnictví Parlamentu ČR, a překladatelka z Angličtiny věděla nejpozději od 23. ledna 2019, že členka vedení Pirátů a organizátorka demonstrací Milionu chvilek Daniel Bílá se zapojila na sociálních sítích do propagace užívání životu a zdraví nebezpečných preparátů CDS a MMS! Richtrová místo toho, aby situaci řešila, ji dne 23.ledna 2019 bagatelizovala v rozhovoru pro Deník Blesk, a není nám známo jediné opatření, které by provedla, aby občany ČR a své voliče před tímto nebezpečím ohrožujícím život a zdraví varovala! Více ve věci pod číslem článku a pořadu 208

A přitom americká vládní organizace FDA (Federální úřad pro léčiva USA) vydávala od roku 2010 pravidelně varování před užíváním těchto produktů. Tato varování byla a jsou veřejně dostupná! Poslední varování vydala FDA 12.8.2019, a důrazně varovala před užíváním těchto produktů!

Text varování FDA v angličtině je zde. Můj překlad tohoto varování je níže, ovšem nejsem odborník, tudíž je pouze pro Vaši základní informaci!

US Food and Drug Administration varuje spotřebitele , aby nekupovali a nijak nepožívali produkt prodávaný online jako lék a nebo potravinový doplněk, to z důvodu nedávného nárůstu závažných zdravotních problémů, spojených s tímto výrobkem.

Od roku 2010 varuje FDA spotřebitele o nebezpečí velmi závažného poškození zdraví, které způsobují tyto produkty Miracle or Master Mineral Solution, ( Zázračné minerální kapky) Miracle Mineral Supplement, (Zázračný Minerální doplněk) MMS, Chlorine Dioxide (CD) Protocol, Water Purification Solution (WPS) and other similar products. Miracle Mineral Solution

Žádný z těchto produktů nebyl schválen FDA pro žádné použití, ale tyto produkty jsou i přes to nadále propagovány na sociálních médiích jako prostředek k léčbě autismu, rakoviny, HIV / AIDS, hepatitidy a chřipky. Tyto produkty však v roztoku vytváří nebezpečné látky, které způsobují vážné vedlejší a potenciálně život ohrožující následky.

„Proces schvalování léků FDA zajišťuje, že pacienti dostávají bezpečné a účinné léky. Výrobky. Miracle Mineral Solution a podobné produkty nejsou schváleny FDA jako léky a doplňky stravy, a požití těchto produktů je stejné jako pití dezinfekčního bělidla. Spotřebitelé by v žádném případě neměli používat tyto produkty a rodiče by nikdy neměli tyto výrobky dávat svým dětem z jakéhokoli důvodu, “uvedl úřadující komisař FDA Ned Sharpless, MD„ FDA bude i nadále sledovat ty, kdo tento nebezpečný produkt prodávají, a podnikne příslušná donucovací opatření proti těm, kdo se pokusí obejít zákazy FDA a prodávat tyto neschválené a potenciálně nebezpečné produkty americké veřejnosti. Naší nejvyšší prioritou je ochrana veřejnosti před výrobky, které ohrožují její zdraví, a vysíláme tak silný a jasný signál, že tyto výrobky mohou svým uživatelům vážně poškodit zdraví. “

Webové stránky prodávající MMS popisují produkt jako roztok 28% chloritanu sodného (NAClO2) v destilované vodě. Návody k výrobkům radí spotřebitelům, aby před vypitím smíchali roztok chloritanu sodného (NAClO2) s kyselinou citronovou (C6H8O7)- například citronovou nebo limetkovou šťávou - nebo jinou kyselinou. V mnoha případech se chloritan sodný prodává s aktivátorem kyseliny citronové. Po přidání kyseliny se celá směs stane oxidem chloričitým (ClO2) , silným bělícím (dezinfekčním) činidlem.

FDA nedávno obdržela nové zprávy o lidech, kteří pociťují těžké zvracení, těžký průjem, život ohrožující nízký krevní tlak způsobený dehydratací a akutním selháním jater po vypití těchto produktů. FDA si není vědoma žádných vědeckých důkazů podporujících bezpečnost nebo účinnost produktů MMS, a to navzdory tvrzením, že roztok má antimikrobiální, antivirové a antibakteriální účinky. FDA vyzývá spotřebitele, aby se nebáli hovořit o svých zdravotních obtížích nebo nemocích se zdravotnickými profesionály.

Spotřebitelé, kteří po požití tohoto produktu mají zdravotní obtíže, nebo jejich stav se zhoršil, by okamžitě měli vyhledat lékařskou pomoc. Každý, kdo zažil nepříznivé účinky na zdraví, které mohou souviset s užíváním MMS, by to měl oznámit prostřednictvím programu FDA MedWatch Safety Information co nejdříve na čísle (konec překladu)

Zde jsou některé FB skupiny, kterém šíří informace o účinnosti této látky! Pozor! Pozor a Pozorvíc řada lidí mi píše na IT kanál, že tyto látky užívá!

Díl 211 Iran do konce roku 2020 vyrobí atomovou bombu. Tuto zprávu potvrdila izraelská vojenská rozvědka

Zdroje v Izraelské tajné službě potvrdily 14.1.2020, že Iran vyrobí do konce letošního roku atomovou bombu, a do roku 2021 získá odpovídající raketový nosič, aby tuto bombu mohl vystřelovat. Protože Iran je zatím schopen vynášet cíle pouze na nízkou oběžnou dráhu Země, tedy do výše 500 km, a o váze 250 kg, tak je jasné, že tato tělesa mohou začít brzy padat leckde. Nadejde doba, kdy budeme v dostřelu první atomové bomby nevypočitatelného totalitního církevního státu. Zatím podle zdrojů vojenské rozvědky Izraele, se předpokládá, že Iran pokračuje na plnou kapacitu ve svém programu obohacování uranu s roční produkcí 1300 kg nízko obohaceného uranu, a to s cílem do konce roku vyrobit potřebných 25 kg vysoce obohaceného uranu!

O smlouvách JCPOA a Instex jsme hovořili v díle 203. Pokud problematiku neznáte poslechněte si zde , a nebo rolujte dolů na článek 203. Ve zkratce - smlouva JCPOA dovolovala Iranu po 15 letech se vyzbrojit jadernými zbraněmi dle libosti! Smlouvu označil, jako jednu z nejhorších smluv v dějinách Richard Goldberg foto bývalý poradce pro národní bezpečnost USA a dodal na Twitter 14.1.2020, že je dílem slabosti, appeasementu (Politika Francie a Británie vedoucí k Mnichovské zradě 1938 a rozpoutání II. světové války), a osobní zainteresovanosti klíčových osob (Obama, Clintnová, Merklová, vyplývá z kontextu), které tuto hanebnou smlouvu podepsali!

Dokončeno bude asi kolem 19 hodin dnes

MaP 401 TOP-09 asi založili nacisté, když teď v Praze odstraňují její politici pomníky protifašistických bojovníků

Toto je pomník štábního kapitána Václava Morávka , který poblíž Prašného mostu v Praze 6 padl v roce 1942 při přestřelce s gestapem. Morávek byl členem slavné odbojové skupiny Balabán, Mašín, Morávek zvané Tři králové . Synové Mašína se později proslavili svým ozbrojeným bojem s komunisty.Park v okolí pomníku nese název Morávkův park

Morávkův park má být ale přejmenován. Minimálně jeho značná část se jmenovat park Marie Terezie, rakouské císařovny, a má v něm být vztyčena tato vizualizovaná socha ve výši asi 5 metrů. Celé dílo má stát několik milionů a stojí za ním TOP-09.a její člen Ondřej Kolář. Tedy památník českého odbojáře má zastínit velká socha rakouské utlačovatelky českého národa.

Vrchní odstraňovač památníků protifašistických bojovníků v Praze je člen TOP-09 Ondřej Kolář. Jeho nejslavnějším činy jsou zatím odstranění sochy maršála Koněva, nahrazení portrétu prezidenta Miloše Zemana na úřadovně radnice Prahy 6 jeho portrétem v plavkách, pokus o přejmenování Morávkova parku na park Marie-Terezie, a placená reklama (50 tisíc z veřejných peněz) sebe samého v časopise Playboy. Svoji kariéru politika začal ve službách Karla Schwarzenberga Předci tohoto habsburského knížete za druhé světové války požádali III. říši, aby pro potřeby jejich šlechtického panství založila koncentrační tábor. Tak vznikly slavné české Lety. Jakou náhodou maršál Koněv osvobodil koncentrační tábor Osvětim a jeho pomník bude politickým chráněncem Schwarzenberga odstraněn.

Praze 6 je nadřízené politické Zdeněk Hříb(Piráti) a Jiří Pospíšil(TOP-09), a tom mělo podle některých právníků povinnost jednat, aby se pomník maršála Koněva neodstranil. Stejné duo mělo jednat i v případě údajného tunelovaní Pražského dopravného podniku o desítky milionů. Jak určitě uhodnete, ani tady povedené duo nejednalo. Raději oba přemýšleli, jak by přejmenovali Rusům na vztek nějakou ulici. Tak si oba politici představují plnění svých slibů o „transparentnosti“ politiků. Rozkrádaní českých daní jim nevadí. Odstraňovaní památek na protifašistické bojovníky, bez rozdílu toho zda byli „východní“ Koněv nebo západní Morávek jim nevadí. Místo nich budou raději utlačovatelům českého národa (Marii Terezii) stavět pomníky. Evidentně zastávají politický názor, sjednocování Evropy a rozpouštění národních států. Že se čestný předseda TOP-09 Karel Schwarzenberg nikdy nevyrovnal s rodovým prokletím - koncentračním táborem v Letech jim nevadí. Že se dílo zakladatele TOP-09 Kalouska a jeho pobočníka Pospíšila - zdanění super-hrubé mzdy stalo prokletím všech českých zaměstnanců jim nevadí. Vždyť z něj jsou pěkné miliardy, a ty se dají použít na výživu různých spřátelených umělců, jako je Holubová.

Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtete. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! A omlouváme se pokud jsme se v každém díle netrefili do Vašeho politického vkusu. My nefandíme žádné politické straně ani hnutí. Proto nemáme odhalujeme nepravosti jednou tady a podruhé tam! Víme, že to některým našim příznivcům vadí.. Tak se omlouváme, ale takoví už jsme.

playground/playground.txt · Poslední úprava: 2020/09/20 19:31 autor: admin274